eskort samsun

ÜNYENETHABER

Ordu PTT Başmüdürlüğü’nden Sevgililer Günü Kampanyası

Ordu PTT Başmüdürlüğü’nden Sevgililer Günü Kampanyası
09 Şubat 2017 - 12:29

 rf

14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Ordu PTT Başmüdürlüğü, tüm yurt genelinde olduğu gibi kampanya başlattı.

PTT Başmüdürü Şinasi Duman, bu özel gün münasebetiyle PTT tarafından özel olarak bastırılan on çeşit birbirinden güzel tebrik kartlarının ücretsiz olarak tüm işyerlerinde müşterilere dağıtılmaya başlandığını belirtti.

Tebrikleşmenin önemine dikkat çeken Şinasi Duman, “Burada önemli olan, gittikçe azalan yazma alışkanlığımızın yeniden kazandırılması, duygu ve düşüncelerin yazıya dökülme yeteneğinin zinde tutulması, üretilen güzel sözcük ve cümlelerin kalıcı hale getirilmesi, sevenlerin, sevgililerin, aşıkların, birbirlerine değer veren insanların bu tür kampanyalarla teşvik edilmesi hedeflenmektedir” dedi.

PTT’den Sevgililer Günü’ne Özel % 10 İndirim

PTT’den Sevgililer Günü’ne özel %10 indirim uygulanacağını belirten Şinasi Duman, “Tüm müstesna gün olan Yılbaşı ve Dini bayramlarımız, Anneler günü, Babalar günü v.s. olduğu gibi müşteriler tarafından 5 iş günü öncesinde postaya verilecek olan kargo ve kuryelere %10 indirim uygulayacağız” diye konuştu.

Şinasi Duman, gerçek ve tüzel kişiliklerin kendi pullarını da bastırabileceğini, böylece gönderileri üzerine kendi pullarını da tatbik edebileceğini, diğer konsinye ürün satışları Pul ve Pulculuk filateli hizmetlerinden de yararlanabileceklerini, bu hizmetler için tüm müşterilerini PTT işyerlerine davet ettiklerini de sözlerine ekledi.

15878787_10209849060856576_1436579668_n8

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-