Ünye’de özellikle yüksek kesimlerde etkili olan yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle 2 mahallede okullar bugün 1 gün süreyle tatil edildi.
Bölgemizde oluşan yüksek kar seviyesi ve buna bağlı ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklar nedeniyle 14.02.2017 Salı günü Pelitliyatak,Yenikent Mahallelerimizdeki okullarımızda bir gün süre ile eğitim- öğretime ara verilmesine Ünye Kaymakamlığımızca karar verilmiştir.