eskort samsun

ÜNYENETHABER

“14 Şubat’ta 14 Nikah Yapıldı”

“14 Şubat’ta 14 Nikah Yapıldı”
15 Şubat 2017 - 0:49

haber (2)

Altınordu’da 14 Şubat Sevgililer Günü’nde dünya evine girmek isteyen 14 çift nikah masasına oturdu.

Nikahlarını özel bir günde kıydırıp daha anlamlı hale getirmek isteyen genç çiftler, Altınordu Belediyesihaber (4) nikah salonunda yoğunla yol açtı.

Aylar öncesinden 14 Şubat için kayıt yaptıran çiftler ‘Evet’ diyerek dünya evine girdi.Genç çiftlerin bu özel ve mutlu gününde nikahlarını ise Belediye Başkanı Engin Tekintaş, kıydı.

“Bir Ömür Mutlu Olun”

Dünya evine giren çiftlere çeşitli hediyeler taktim eden Başkan Engin Tekintaş genç çiftlere tavsiyelerde bulunarak, birbirlerine karşı saygılı olmalarını, üç çocuk yapmalarını ve ülkemiz geleceği için iyi evlatlar yetiştirmelerini istedi.

“14 Şubat’ta 14 Nikah Yapıldı”haber (6)

Öte yandan Altınordu Belediyesi Nikah Memurluğu’nda 14 Şubat yoğunluğu yaşandı. Nikahlarını bu özel ve anlamlı günde gerçekleştirmek isteyen 14 çift Altınordu Belediyesi nikah salonunda yoğunla yol açtı.

14 Şubat tarihini nikah günü olarak belirleyen Sercan ve Nadide ve Çağdaş Ayşe çiftleri ise “14 Şubat tarihinin kendileri için özel bir gün olması için bu günde nikah işlem yapmayı planladıklarını söylerek, Diğer günlerde olabilirdi ancak biz bugünü seçtik. Aylar öncesinden 14 şubat tarihinde nikah yapmak için belediyemize başvuruda bulunduk. Bugün ise, nikahımızı yapmak nasip oldu. Bizim bu anlamlı günde bizleri yanlız bırakmayan Belediye Başkanımız Engin Tekintaş’a teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

kkk

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-