eskort samsun

ÜNYENETHABER

HAYIR TÜM MİLLETİMİZİN ORTAK MÜCADELESİ OLACAKTIR

HAYIR TÜM MİLLETİMİZİN ORTAK MÜCADELESİ OLACAKTIR
18 Şubat 2017 - 15:30

aa

Ünye Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ordu milletvekili Sayın Seyit TORUN un katılımıyla yaptığı toplantıyla hayır kampanyasını başlattı.

Seyit torun yaptığı konuşmada : “Bu mesele memleket meselesidir. Bu mücadele ülkemizin geleceği için milletimizin hep birlikte yapacağı bir mücadele olacaktır.
Çocuklarımızın yarın ‘ bize böyle bir ülkemi bıraktınız ‘ diye bizleri yargılamamaları için; Tek adam rejimine hayır, partili Cumhurbaşkanlığına hayır, bir kişinin yasamayı atamasına hayır, Cumhuriyeti korumak için hayır, denetlenemeyen bir sistemin oluşmasına hayır, parlementer sistemin ortadan kalkmasına hayır, camiye kışlaya adliyeye siyasetin girmesine hayır, parti devleti kurulmasına hayır, devlet kurumlarının bölgelere ayrılmasına hayır, fındık için , bozuk ekonominin düzelmesi, çocuklarımızın ve torunlarımızın gelecekleri için hayır demeliyiz dedi.
Toplantı sonrası kahvehane ziyaretleri yapan Seyit TORUN HAYIR a olan büyük ilgi karşısında , Ünye kararını dünden vermiş, hayırlı olsun” dedi.

kkk1

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-