Ordu 1.Amatör Lig’de bugün iki karşılaşma oynanacak. 13.Haftanın açılış maçında Ünye 1957 Spor deplasmanda Esnafspor ile karşı karşıya gelirken Perşembespor ise Durugöl 1 Nolu Sahada Çaybaşı Belediyespor’u konuk edecek.
13.Hafta karşılaşmalarının ilk ikisinin adresi Durugöl 1 Nolu Saha… Saat 12.00’de başlayacak maçta Esnafspor ile Ünye 1957 Spor karşı karşıya gelecek. Esnafspor-Ünye 1957 Spor maçını Mehmet Şengül, Samet Telci, E.Sertan Akman hakem üçlüsü yönetecek.
Günün ikinci maçında ise Perşembespor ile Çaybaşı Belediyespor karşı karşıya gelecek. Saat 14.00’te başlayacak maçı Anıl Demireğen, Turgay Dalgıç, Bahadır Öztürk hakem üçlüsü yönetecek.