Atatürk Mahallesi’nde bulunan Anafarta İlkokulu 3’üncü ve 4’üncü sınıf öğrencileri Emre Kaya, Ahsen Ebrar Kuru ve Zeynep Sıla Şimşek, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’le röportaj yapmak için kaymakamlık makamında bir araya geldi.
Okul bunyesinde çıkaracakları dergi için hazırladıkları soruları Kaymakam Güney’e yönelten öğrenciler, Kaymakamlık mesleğine ve Ünye’ye yönelik beklentilerinin yer aldığı sorulara cevap aradılar.