eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKAN TEKİNTAŞ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

BAŞKAN TEKİNTAŞ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
07 Mart 2017 - 14:17

z

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Selimiye Mahallesi’nde yapılan Perde Duvar ve yol çalışmalarını yerinde inceldi.

Selimiye Mahallesi 226. Sokakta yapılan 100 metre uzunluğunda 6 metre yüksekliğinde olan perde duvar ve yol çalışmaları ile ilgili olarak ekipten bilgi alan Başkan Engin Tekintaş “Milletimizin refahı ve huzuru için çalışıyoruz. Kısa süre önce ekiplerimiz ile yaptığımız mahalle ziyaretimizde yapılması talimatını verdiğimiz bu alan aradan geçen kısa bir süre içinde yapılarak hem yol güvenliğini hem de burada bulunan vatandaşlarımızın mesken güvenliğini sağlamış bulunuyoruz” dedi.

“Milletimizin Güvenliği Önemli”

Yapılan çalışmanın sadece yol güvenliği için olmadığının altını çizen Başkan Engin Tekintaş, “ Selimiye Mahallesinde perde duvar çalışması yaptığımız birçok sokağımız mevcut. Mahallemizin konumu itibari ile buraya özel çalışmalar yürütüyoruz. Yaptığımız perde duvar çalışmaları sadece yol ve yaya güvenliği için değil, Binaların güvenliği içinde yapılmış çalışmalardır. Özellikle mahalle sakinlerimizden yapılan bu çalışmalara daha da duyarlı olmalarını ve ekiplerimize yardımcı olmalarını istiyoruz” ifadelerini kullandı

“Selimiye Mahallesine Özel Çalışma Yapıyoruz”

Altınordu Belediyesi olarak, Selimiye mahallesine özel çalışma yaptıklarını ifade eden Başkan Engin Tekintaş “Selimiye mahallemiz ilçemizin en zor mahallelerimizden bir tanesi. Bu mahallemizle ilgili olarak imar düzenlemesi çevre düzenlemesi bina düzenlemesi yer altı otoparkları ve özelliklede park bahçe düzeniyle ilgili çalışma yapıyoruz. İnanıyorum ki, kısa süre içinde yol çalışmalarımızın tamamlanması ile birlikte bu mahallemiz çok özel ve güzel bir mahalle olacaktır. dedi

 “Başkanımıza Teşekkür Ediyoruz”

Yapılan çalışmalardan memnun olduklarını ifade eden mahalle sakinleri “ Geçmiş yönetimlerin yapmadığı çalışmalar mahallemize yapılmaya başlandı. Çalışmalarından dolayı Başkanımız Engin Tekintaş’a ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

uuuy

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-