Çaybaşı-Ülkücez-Kapılı İlköğretim Okulu İdareci ve öğretmenleri takdir alan öğrencilerine ödül olarak Yunus Emre Külliyesini de ziyaret ettirdiler.Yunus Emre turbesini gezen öğrencilere, Ünye Yunus Emre Külliyesi Koruma Yaşatma ve Kültür Derneği Başkanı Yaşar Argan öğrencilere Yunus Emre hakkında bilgiler verdi.
Argan ,Biz de”Biz ve Yaban Yunus ta tamam”adlı projemizle ilgili öğrencilerimizi bilgilendirdik.Proje kapsamında ki hediyelerimizi de öğrencilerimize takdim ettik.Güzel bir gündü…Bu ziyareti düşünüp tasarlayan idareci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum dedi.
Daha sonra dernek tarafından hazırlan belgeseli izleyen öğrencilerle toplu hatıra resmi çekildi.