eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKAN TEKİNTAŞ BİLİM FUARINI GEZDİ

BAŞKAN TEKİNTAŞ BİLİM FUARINI GEZDİ
13 Mart 2017 - 15:56

d

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Fen Lisesi öğrencileri tarafından 8-14 Mart Bilim ve Teknoloji haftası nedeni ile hazırlanan  Tubitak Bilim Fuarı’nı gezerek öğrencilerin yaptığı çalışmaları inceledi.

“Öğrencilerimizi Tebrik Ediyorum”

Yapılan projeler sayesinde öğrencilerin becerilerini ortaya koyduğunu ifade eden Başkan Tekintaş, “Bu projenin amacı, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, fikirlerini değerlendirmesi, onları bilimsel düşünmeye sevk etmesini sağlamaktır. Bizler her zaman böylesi faydalı ve başarılı projelerin düzenlenmesine destekçi olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Projenin düzenlenmesinde emeği geçen idareci,öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.”dedi.

“Başarı İçin Destek Önemli”

8-14 Mart tarihlerinin Bilim ve Teknoloji Haftası olarak kutlandığının altını çizen Ordu Fen Lisesi Okul Müdürü Hasan Bölük, “ 8-14 Mart tarihleri arasında Bilim ve Teknoloji haftası olarak kutlanılmaktadır. Okul olarak bu haftayı en verimli bir şekilde geçirmek adına öğrencilerimizin becerilerini ön plana çıkartmak için çalışmalar yaptık. Her zaman olduğu gibi bugünde bizleri yanlız bırakmayan değerli Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. şeklinde konuştu.

uuuy

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-