eskort samsun

ÜNYENETHABER

MEMLEKETİ İÇİN DEV KİTAP KAMPANYASI BAŞLATTI

MEMLEKETİ İÇİN DEV KİTAP KAMPANYASI BAŞLATTI
19 Mart 2017 - 11:40

rfrrr

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında çalışan, Uluslararası Barış Ve dostluk Derneği Kamu politikaları Başkanı, Yeni Dünya Vakfı Üyeliği ve önde gelen Karadeniz derneklerinde temsilcilik görevlerinde bulunan değerli hemşerimiz  Emrullah Mantar Bireysel olarak başlattığı Kitap okuma kampanyasına destek amacıyla Ordu ili kültür ve kalkınma vakfını Ziyarette bulundu.P_20170109_174546

Ziyaret sonrası açıklama yapan Emrullah Mantar şunları söyledi;

 

”Ordunun Akkuş İlçesine bireysel olarak yaptığım kitap kampanyası Şu ana kadar büyük bir ilgiyle karşılandı. Başta Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı çalışanları, Sağlık Bakanlığı çalışanları, Milli Eğitim Bakanlığı çalışanları, Karadeniz dernekleri, Memur-sen,  Türk-iş, Gazi üniversitesi,  Önde gelen sivil toplam kuruluşları, Siyasetçilerimiz ve Bürokratlarımız bu önemli davada beni yalnız bırakmadılar.

 

Güzel şehrimiz Ordunun güzide Vakfı olan Ordu İli Kültür Ve Kalkınma Vakfını Ziyaret edip destek de bulundum. Bu Önemli yolda ellerinden ne gelirse yapacaklarını Akkuş İlçesine yapılacak olan kitap yardımında Ordulu olarak bizimde katkımızın olması gerektiğini söyleyip güzel ve anlamlı temennilerde bulundular.

Çıktığım Bu Meşakkatli Yolda Beni Yalnız Bırakmayan Ordu İli Kültür Ve Kalkınma Vakfına, motive edici sözlerde bulunan değerli Başkanım Kutsi YEREBASMAZ’ a gösterdikleri misafirperverlikten ve yakınlıktan dolayı teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

uuuy

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-