eskort samsun

ÜNYENETHABER

“BAŞKAN ENGİN TEKİNTAŞ, 16 NİSAN’DA REKOR BEKLİYORUZ

“BAŞKAN ENGİN TEKİNTAŞ, 16 NİSAN’DA REKOR BEKLİYORUZ
21 Mart 2017 - 14:42

a

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, esnaf ziyaretinde bulunarak 16 Nisan’da ki halk oylamasında Güçlü bir Türkiye için destek istedi.

 

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Halk Oylaması çalışmalarına ‘Sevdamız Millet Kararımız Evet’ sloganıyla Altınordu sokaklarında vatandaşla buluşarak Cumhurbaşkanı hükümet sisteminin kazanımlarını anlatıp 16 Nisan’da ki halk oylamasında Güçlü bir Türkiye için destek istedi.

 

Esnaf ve vatandaşlardan 16 Nisan’da yapılacak halk oylamasında “evet” oyu isteyen Başkan Engin Tekintaş, 17 Nisan sabahı Türkiye’nin yeni bir döneme uyanacağını söyledi. Tekintaş Altınordu’da referandum a ‘evet’ ülkemizin geleceğini ilgilendiriyor. Biz, darbe ortamını oluşturan nedenlere ‘hayır’, referandum da yeni bir Türkiye’ye ‘evet’ diyeceğiz. Türkiye’ye nefes ve mesafe aldıracak bir değişiklik olacak. Değişiklikten,halkımız ne kadar bilgi sahibi olursa, referandum sonuçlarından da o kadar ‘evet’ çıkacağına inanıyorum.

 

“Altınordu’dan rekor bekliyoruz”

AK Parti, tüm seçimlerinde önemli desteğini gördüğü Altınordu seçmeninin 16 Nisan’da yapılacak referandumda da rekor kırarak güçlü bir evet ile desteğini sürdüreceğine inanıyorum.  Milletimiz Referandum da EVET diyerek vesayete, dış güçlerin işbirliğine ve terör odaklarının ülkemiz üzerinde oynamayı arzuladığı oyunlara eye hayır diyecektir” diye konuştu.

 uuuy

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-