eskort samsun

ÜNYENETHABER

BASINA ÇİRKİN SALDIRI

BASINA ÇİRKİN SALDIRI
23 Mart 2017 - 5:16

TTTT

Ordu’nun Ünye İlçesi’nde, yerel gazeteci ve Ünyenethaber genel yayın yönetmeni Cihan Çakır akşam  evine giderken17474513_1840580699534384_1690771557_n1 kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradı. Tekme tokat dövülen ve kafasına, ellerine ve vücuduna darbeler  alan Çakır tedaviye alınırken, polis olayın ardından kaçan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Olay, akşam 20:00 saatlerinde kaledere Mahallesi’nde meydana geldi. İlçede yayın yapan  gazetede görev yapan ve cesur haberleri ile dikkat çeken 2 çocuk babası Cihan Çakır,  evine giderken önüne çıkan yüzü maskeli 2 kişinin saldırısına uğradı. Tekme tokat dövülen Çakır, telefonla ulaştığı polisten yardım istedi. Polisin yaralı bulduğu Çakır, çağrılan ambulansla Ünye Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Burada ilk müdahalesi yapılan ve müşahede  altına alınan Cihan Çakır, daha sonra ifade vermek üzere emniyete geçti.

Olay sonrası güvenlik güçleri bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye alarak saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.

BİZİM KALEMİMİZİ ALLAH’TAN BAŞKASI KIRAMAZ

RRRRR

BÖYLE SALDIRILARDA GÖRDÜK

 

Olayla ilgili soruşturma devam ederken Çakır Medya yayın yönetmeni Çakır,”yeri geldi tehditle,şantajla ,baskıyla,parayla, mahkemelerle korkutularak , yandaki şiirdeki gibi hakaret ederek, doğru ,cesur ve objektif yayınlarımızı susturmak isteyenler oldu.Ama bu akşam yaşanan  olay ile bu durumu fiziki darbe kadar götürecek bu gözü dönmüş kişiler şunu bilsinler ki,bu saldırı basına,insanlığa ve hakka yapılmış bir saldırıdır. Kerbela’da nasıl iyi ve doğruluğun mücadelesi verilmiş ve bilerek şehit olunmuş ise,33 mızrak 34 kılıç darbeside alsak ,kellemiz gitse bile hak,ezan,bayrak,millet yolundaki davamızdan dönmeyeceğimiz ortadadır.Yukarıda belirtiğim baskılarla bizi yıldıramayan bu acizlerle, bundan sonraki mücadelemiz kat kat daha fazla olacaktır.Ordu’muzun ve Ünye’mizin değerli ve bir o kadar vazifelerinde başarılı Emniyet güçleri bu konuda başından itibaren gösterdikleri yakın ilgi ve çalışmayı ,soruşturma kapsamında da göstererek bu insanlıktan nasip almamış  maşaları ve o maşaları tutan korkakları Yüce Türk Adaletinin önüne  çıkaracaklarına inancımız sonsuzdur” dedi.

 

işte yakın zamanda ki bazı haberlerimiz

FRRRR

RRRR

 

EDEDVDDD

FRRRRR

DER

 

uuuy

 

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-