eskort samsun

ÜNYENETHABER

Metin Gündoğdu İlçe İlçe Geziyor

Metin Gündoğdu İlçe İlçe Geziyor
24 Mart 2017 - 9:44

a

16 Nisan’a yapılacak olan halk oylaması için ilçe ilçe ziyaretlerde bulunan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Aybastı ve Kabataş sakinleri ile bir araya geldi.

 

Avrupa’ya Aybastı’dan Cevap Vereceğiz
Aybastı’yı ziyaret eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Belediye Başkanı İzzet Gündoğar ve İlçe Başkanı Fazlı Eren ile Aybastı Merkez İlkokulunu ardından ilçe sakinlerini ve esnafları ziyaret etti. Aybastı’da muhtarlarla bir araya gelerek 16 Nisan’daki referandum hakkında görüş alış verişinde bulunan Metin Gündoğdu, Aybastı Din Görevlileri Derneğini de ziyaret etti. İlçe’de yaşayan Dursun Akbalık Hoca ile buluşan Gündoğdu, ardından Belediye Başkanı İzzet Gündoğar ve İlçe Başkanı Fazlı Eren ile Sadıklar Derneğinin konuğu oldu. Aybastı İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları mensupları ile bir araya gelen Metin Gündoğdu şunları söyledi “Türkiye tarihinin en kritik seçimlerinden birine gidiyor. 16 Nisan’daki referandum normal bir genel seçim değildir. Bunun telafisi yoktur. Söz konusu olan Türkiye’nin ve milletimizin makus talihinin yenilmesidir. “Evet” diyenin de “hayır” diyenin de başımızın üstünde yeri vardır. Biz kutuplaştırıcı değil kucaklayıcı siyasetten yanayız. Dünya’da ne kadar şer odağı varsa “hayır” için çalışıyor. Avrupa’nın otopark yetersiz, havalandırma çalışmıyor gibi komik bahanelerle bakanlarımızın konuşmalarını engellemesi işin gerçek yüzünü ortaya koyuyor. Bunlara en iyi cevabı 16 Nisan’da Aybastı’dan, Kabataş’tan Akkuş’tan tüm Ordu’dan, Türkiye’den vereceğiz.” dedi.  Aybastı kaymakamı  Refik Özsoy’u, hükümet konağını ve esnafları ziyaret eden Milletvekili Gündoğdu temaslarını tamamlayarak ilçeden ayrıldı.

 

Kabataş EVET için 16 Nisan’ı Bekliyor

Kabataş ilçesinde Kaymakamlık bünyesinde düzenlenen ve ilçe idare amirlerinin tamamının hazır bulunduğu toplantıya katılan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Kabataş’a yapılan ve yapılması planlanan yatırımlarla ilgili istişarelerde bulundu. Ardından ilçenin manevi şahsiyetlerinden Şidlü Dede Türbesini ziyaret etti. Kabataş Belediye Başkanı Yakup Yılmaz, AK Parti Ordu İl Başkan Yardımcısı Fatih Titiz, İlçe Başkanı Yakup Akçay ile Kuzköy Mahallesinde şehit aileleri ile bir araya gelen Metin Gündoğdu, bu toplantının ardından muhtarlar ile buluşarak 16 Nisan süreci hakkında görüş alış verişinde bulundu. Kabataş’a bağlı Alankent Mahallesi’ne de giden Metin Gündoğdu burada ilçe sakinleri ve esnafları ziyaret etti. Kabataş ilçe teşkilatı, gençlik kolları, kadın kolları, partinin kuruluşundan bugüne dek görev yapanlar, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarının katılımıyla düzenlenen toplantıda konuşan Gündoğdu “Görüyorum ki diğer ilçelerimiz gibi Kabataş da 16 Nisan’da Evet mührü vurmak için bekliyor. 15 Temmuz’da verdiğimiz milli mücadelenin düşmanlarına karşı verilecek en güzel cevap Evet’tir. Büyük ve istikrarlı bir Türkiye için, krizlere teslim olmayarak bir sistem için 16 Nisan’da Ordulular olarak Evet diyeceğiz.” dedi.

uuuy

 

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-