Ünye’de gelen arıza ihbarı üzerine elektrik direğine tamir için çıkan YEDAŞ görevlisi, yüksek gerilime kapılarak yaralandı.
Edinilen bilgiye göre, ilçenin Yüceler Mahallesi’ne bir arıza ihbarı üzerine bölgeye YEDAŞ ekipleri sevk edildi. Arızayı gidermek üzere elektrik direğine çıkan Uğurcan Kıroğlu (23), yüksek gerilime kapılarak ağır yaralandı. Ünye Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Kıroğlu’nun hayati tehlikesinin olmadığı ve tedavisinin sürdüğü öğrenildi.