eskort samsun

ÜNYENETHABER

Ordulu Emrullah Mantar Başlattığı Kitap Kampanyası Sebebiyle Server Vakfını Ziyaret Etti

Ordulu Emrullah Mantar Başlattığı Kitap Kampanyası Sebebiyle  Server Vakfını Ziyaret Etti
27 Mart 2017 - 10:27

nj

ORDULU HEMŞERİMİZ EMRULLAH MANTAR  BİREYSEL OLARAK BAŞLATTIĞI KİTAP KAMPANYASI SEBEBİYLE  SERVER VAKFINI ZİYARET ETTİ..

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında çalışan, Uluslararası Barış Ve dostluk Derneği Kamu politikaları, STK’dan sorumlu Başkanlık, Başkent Ankara ve Anadolu Federasyonu (BAŞKON) Gençlik platformu Başkanı, Yeni Dünya Vakfı Üyeliği ve önde gelen Karadeniz derneklerinde temsilcilik görevlerinde bulunan değerli hemşerimiz Emrullah MANTAR ülkemizin güzide vakıflarından biri olan Yönetim kurulu başkanlığını Ankara Ak Parti il Başkanı M. Nedim YAMALI’ nın yaptığı, Başkan Vekilliğini Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Üyesi – 22 nci Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Av. Mehmet Ali Bulut’un üstlendiği ve  Mütevelli heyetinde eski siyasetçiler ve bürokratların bulunduğu Server Vakfı ‘ na Bireysel olarak başlattığı kitap kampanyasına destek amacıyla anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Program sonrası açıklama yapan Emrullah Mantar Şu açıklamayı yaptı;

Ülke olarak zorlu süreçlerden geçmekteyiz Böyle zorlu süreçlerin atlatılmasında Sivil Toplum Kuruluşlarının Varlığı yadsınamız bir gerçektir. Ülkemiz açısından Önemli bir yere sahip olan ve STK olarak üzerine düşen sorumluluğun bilinciyle verimli hizmetlerde bulunan Server vakfı ülkemin tüm insanlarına hitap etmekte olup her hafta değerli konuklarıyla Ülkemize Çok değerli katkılar sunmaktadır.

Bizi çok güzel ağırlayan ve yaptığım bireysel kitap kampanyasına büyük destekte bulunan yönetim kurulu Başkan Vekilliğini Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Üyesi – 22.nci Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Av. Mehmet Ali Bulut’a ve Server Vakfı ailesine teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum.

uuuy

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-