eskort samsun

ÜNYENETHABER

Akkuşlulardan İstanbul’da Gövde Gösterisi

Akkuşlulardan İstanbul’da Gövde Gösterisi
27 Mart 2017 - 11:01

a

AKDEF’İN Gecesi Geniş Katılımla Gerçekleştirildi

 

Akkuş Dernekler Federasyonu’nun İstanbul Esenyurt İlçesi’nde düzenlediği birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi geniş katılımla gerçekleştirildi.

Gecede konuşan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, “Birliğimiz öyle büyük olsun ki kimse bozamasın, aramıza şeytan girmesine, kimsenin birliğimizi bozmasına müsaade etmeyin” dedi.

Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezi’ndeki geceye Ak Parti Ordu Milletvekilleri Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Özlem Öztekin ve çok sayıda Akkuşlu katıldı.

Sanatçıların şarkılarıyla renk kattığı gecede ilk konuşmayı AKDEF Başkanı Orhan Bıyık yaptı. Bıyık konuşmasında, “Hizmet için yola çıkarak Akkuş paydasında buluştuk. Akkuş için elimizden gelenin fazlasını yapacağız” dedi.

Bıyık’ın konuşmasından sonra Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci söz aldı. Konuşmasına Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın ve Akkuşluların selamını salonu dolduran gurbetçilere ileten Demirci, “Akkuş’tan akrabalarınızdan selam getirdik, salona sığmayan birlikteliğiniz bizleri mutlu etti, gururlandırdı. Akkuş artık büyüdü, 42 mahallemizle bir bütün oldu, gün geçtikçe daha da büyüyor gelişiyor. Ekibimizle Akkuş’a daha iyi hizmeti nasıl yapabilirizin gayreti içerisindeyiz. Sorunlarımız tabi ki var, bu sorunları aşıp merkezi idare ve büyükşehir belediyemizle birlikte çalışıyor, güzel hizmetlerin altına imza atıyoruz. İlçemizde yatırımlar başladı cezaevi, devlet hastanesi, bünyesinde spor salonu bulunan anadolu lisesi, kız öğrenci yurdu, elektrik santrali, postane, toplum sağlığı merkezleri, yarka üretim merkezi bunlardan sadece birkaçı. Çetin bir kış mevsimini geride bıraktık büyükşehir belediyemizle yaptığımız karla mücadelede kimseyi mağdur etmedik. Kış mevsiminin sona ermesiyle birlikte yol seferberliği başlatacağız. Meslek yüksek okulumuza 2 yeni bölüm kazandırarak büyütüyoruz. Tüm bu saydıklarımızla Akkuş kabuğunu kırıyor, değişiyor. Birliğimiz öyle büyük olsun ki kimse bozamasın, aramıza şeytan girmesine kimsenin birliğimizi bozmasına müsaade etmeyin” dedi.

Başkan Demirci’ye konuşmasının ardından gecenin anısına AKDEF tarafından hazırlanan plaketi Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu takdim etti.

Başkan Demirci’nin ardından Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu konuştu. Kadıoğlu konuşmasında, “Akkuşluların cesaretine ve birliğine hayranım. Her ortamda bir araya gelebiliyorlar, birlik ve beraberlik içerisindeler. bu birlikteliğinizin devam etmesini diliyorum” dedi.

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ise konuşmasında, “Yeni federasyon hayırlı olsun, Akkuş’un sesi artık daha da gür çıkacak. Akkuş için bize düşen ne varsa  yapmaya hazırız. Akkuş her geçen gün kabuğunu kırıyor değişiyor. Bu duygularla 16 Nisanda sizlerden bin hayırdan daha hayırlı bir evet bekliyorum” dedi.

Gecede son konuşmayı Ak Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı yaptı. Taşçı konuşmasında, “Akkuş’u bu gece burada böyle coşkulu görmek bizleri mutlu etti, motive etti. Güzel bir birliktelik örneği sergiliyorsunuz. Önümüzde tarihi bir referanduma gidiyoruz, bu güne kadar şeytan taşlamaktan tavaf yapmaya vakit bulamadık, ülkemizin üstünde oynanan oyunlara 16 Nisanda son vereceğiz, evetlerle bu sorunu çözeceğiz” dedi.

uuuy

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-