Karikatürlere bile konu olan Ünye Belediyesi Sosyal Tesisleri Atatürk Parkı özelleştirilmesi ,parkın içinde bulunan tuvalet sessiz sedasız özelleştirilmesi ile başka bir boyuta geçmiş oldu.
Bilindiği gibi kısa süre önce Ünye Belediyesi Sosyal Tesisleri Restaurantı özelleştirmek için ihaleye çıkmış fakat hiçbir alıcının olmamasından dolayı ihale iptal edilmişti. Bu gelişmenin akabinde park alanı içinde yer alan restaurant, kafe ,halı saha, tuvalet ve otopark gibi diğer işletmelerin özelleştirilip özelleştirmeyeceği kamuoyu tarafından merak edilir duruma geldi.
Son olarak tuvaletin özelleştirilmesi ile park için alınan genel kiralama kararı ilk kez fiilen gerçekleşmiş oldu.
Halka ücretsiz olan tuvalet artık bundan sonra ücretli olarak halka hizmet verecek .
Sessiz sedasız gerçekleştirilen tuvalet ihalesi ardından Park içinde bulunan diğer işletmelerinde özelleştirilip özelleştirilmeyeceği kamuoyunda merak edilirken ,önümüzdeki günlerde ne gelişmeler olacak bekleyip göreceğiz.