eskort samsun

ÜNYENETHABER

Kurtulmuş AK PARTİ İlçe Başkanları ile Toplantı Yaptı.

Kurtulmuş AK PARTİ İlçe Başkanları ile Toplantı Yaptı.
29 Mart 2017 - 9:11

17553898_10211338019541445_3458274915805787945_n

İL BAŞKANI AV.UĞUR ÇELENK : “16 NİSAN’I ORDU’DA DESTANLAŞTIRACAĞIZ ”

Seçim Çalışmaları için günü birlik Ordu’ya gelen Başbakan Yardımcısı Hükümet Sözcüsü Ordu Milletvekili Prf.Dr.Numan Kurtulmuş AK PARTİ il Binasında İlçe Başkanları ile toplantı yaptı.

TARİHİ SEÇİME EN İYİ HAZIRLANAN TEŞKİLATLARDAN BİRİSİDE AK PARTİ ORDU İL TEŞKİLATIDIR

Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Av.Uğur Çelenk, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi Halk oylamasına çok kısa bir zaman kaldığını belirterek , bu tarihi seçime en iyi hazırlanan teşkilatlardan biriside AK PARTİ Ordu İl Teşkilatıdır diyerek, Bakanımız ile Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız , İlçe Başkanları Belediye Başkanlarımız ile tüm teşkilatımız top yekün birlik ve beraberlik içinde gündüzünü dopdolu, gecesini kendisine örtü eylemeden çalışıyoruz dedi.

SANDIKLARIMIZI KURDUĞUMUZ “SANDIK ORDUSU” İLE EN İYİ ŞEKİLDE KORUYACAĞIZ

Başkan Çelenk, İlçe Başkanları Sayın Bakana, İlçelerindeki saha çalışmalarını ve teşkilat çalışmalarını tek, tek anlatacaklar, 19 İlçe Teşkilatımız nazar değmesin hepsi dimdik firesiz çalışıyor , Türkiye genelinde bulunan teşkilatlar içinde zamanında seçim eksikliklerini tamamlamış nadir teşkilatlardan birisi Ordu Teşkilatıdır. Bu başarıda emeği geçen İlçe Başkanlarımı kutluyorum. Bizim sandık kurullarımız tamam, müşahitlerimiz tamam, okul bina kat görevlilerimiz tamam , oy namustur diyerek her bir vatandaşımızın helal oylarına aman bir zarar gelmesin diye sandıklarımızı kurduğumuz “Sandık Ordusu” ile en iyi şekilde koruyacağız. Çalışmak bizden , destek Ordu’lu hemşehrilerimizden, zaferinde Yüce Rabbimizin Lütfu İle olacağına yürekten inanıyorum . İnşALLAH Karadeniz’de en yüksek oyu alarak 16 Nisan’ı Ordu’da destanlaştıracağız dedi.

Toplantıya , Başbakan Yardımcısı Hükümet Sözcüsü Prof.Dr.Numan Kurtulmuş, Milletvekilleri ,Oktay Çanak, Metin Gündoğdu,Ergun Taşçı , Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz, İl Yürütme Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları katıldı, toplantıda İl SKM Başkanı Halil Öz, Seçim takviminden bugüne kadar olan çalışmalarının sunumunu yaptı daha sonra İlçe Başkanlarına tek tek söz verilerek, İlçelerinin genel durumu hakkında bilgi verdiler.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-