eskort samsun

ÜNYENETHABER

Akkuş’ta Hizmetlerle Dolu 3 Yıl

Akkuş’ta Hizmetlerle Dolu 3 Yıl
30 Mart 2017 - 10:06

a

Belediye Başkanı İsa Demirci Geride Kalan 3 Yılı Değerlendirdi

 

Başkan Demirci; 30 Mart 2014’ten bu yana geçen 3 yılın Akkuş için verimli bir hizmet dönemi olduğunu ifade etti.

 

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci 3 yıllık çalışmalarını değerlendirdiği basın açıklamasında, “Göreve geldiğimizde belediye hizmetleri büyükşehir hizmetleri ve kamu yatırımları olarak 3 bölümde planladığımız çalışmalarda geride kalan 3 yılda hedeflerimize ulaştığımızı görmekteyiz, inşallah önümüzdeki 2 yılda hizmetlerimizin taçlanma süreci olacaktır” dedi.

 

BELEDİYE HİZMETLERİNDE BİTEN VE DEVAM EDEN ÇALIŞMALAR

Başkan Demirci, “30 Mart 2014’de halkımızdan 5 yıllığına yetki almıştık ve göreve gelir gelmez 5 yıllık bir planlama yaptık planlamamızı belediye hizmetleri, büyükşehir hizmetleri ve kamu yatırımları şeklinde 3 kategoride oluşturduk ve geride kalan 3 yılda hedeflerimize ulaştık” diye konuştu.

Demirci, “Akkuş Belediyesi olarak kapalı pazar, çöp toplama istasyonu, MYO sosyal tesisi, Argan seyir terası, otogar, hizmet binası, meclis salonu, Çamalan acısu çevre düzenlemesi, spor kompleksi, araç parkı yenileme, hanımlar lokali bizim biten çalışmalarımız olurken Kertil, Aktepe ve Menekşe mesire yerleri çalışmalarımız devam ediyor, ayrıca Küçük Kertil’de 2 katlı restoran çalışmamızda inşaat halinde” dedi.

Demirci ayrıca, karla mücadele, yol çalışmaları, okul ve cami tadilatları ve sosyal belediyecilik anlamında da Akkuş Belediyesi’nin bir çok çalışmasının olduğunu söyledi.

 

AKKUŞ CUMHURİYET MEYDANI YENİLENİYOR

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, “Akkuş’ta büyükşehir belediyemiz OSKİ ve yol çalışmaları konusunda bu yaz önemli yatırımları hayata geçirecek, ayrıca meydan düzenlemesi de yine büyükşehir belediyemizin yapacağı çalışmalardan bir tanesi” diye konuştu.

 

KAMU YATIRIMLARINDA ALTIN ÇAĞ

Başkan İsa Demirci geride kalan 3 yılda kamu yatırımlarında da akkuş’un önemli bir mesafe kat ettiğini söyleyerek, kız yurdu, toplum sağlığı merkezleri, trafo merkezi, PTT binası, Anadolu Lisesi’nde inşaat çalışmaları devam ederken açık cezaevi ve hastanenin de temelinin atılacağını ifade etti.

 

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, “Geride kalan 3 yıl Akkuş’ta dolu dolu bir hizmet döneminden oluştu, inşallah önümüzdeki 2 yıl içerisinde de bu çalışmalar bitme aşamasına gelecek, ayrıca bunlara ilave edeceğimiz yeni projelerle de hedeflerimize ulaşmış olacağız” dedi.

 

HEDEF 2023

Demirci son olarak, “Üç yıl önce aldığımız şehrül-emin’lik beratıyla çizgimizden sapmadan Akkuşluların hizmetkarı olduk. Hemşerilerimizin bizlere verdiği güveni boşa çıkartmadık, çıkartmayacağız. Akkuş bizim sevdamız, biz bu şehre aşığız. Evet tam 3 yıl oldu, gelecek seçimleri değil hep gelecek nesilleri düşünerek çalıştık, çalışıyoruz ve çalışacağız. Bizlere verilen bu mukaddes görev için önce Allah’a hamd ediyor sonrada aziz milletimize teşekkür ediyoruz. Hizmetkarınız olmaya devam edeceğiz. Hedefimiz, 2023’e modern bir Akkuş hazırlayıp mutlu insanların yaşadığı bir şehir oluşturmak” diyerek sözlerini tamamladı.

uuuy

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-