eskort samsun

ÜNYENETHABER

Metin Gündoğdu Kapı Kapı Geziyor

Metin Gündoğdu Kapı Kapı Geziyor
02 Nisan 2017 - 14:46

1

Metin Gündoğdu Gölköy’ü Mahalle Mahalle Gezdi

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu referandum çalışmalarını Gölköy’de sürdürdü. 2 gün boyunca Gölköy’de kalan Gündoğdu teşkilat mensupları ve ilçe sakinleri ile bir araya geldi.
 

“Her Şeye Rağmen Büyümeye Devam”

Gölköy Belediye Başkanımız Ali Kemal Mert ve ilçe başkanımız Enver Katırcı ile birlikte, ilçede faaliyet gösteren bir tekstil fabrikasında çalışan işçileri ziyaret eden Metin Gündoğdu, kalp krizinden hayatını kaybeden  Kamil Erol’un cenaze namazına katıldı. Beraberindeki heyet ile Gölköy esnaflarını ziyaret eden Milletvekili Metin Gündoğdu, AK Parti İlçe Başkanlığında düzenlenen istişare toplantısında STK temsilcileri, meclis üyeleri ve muhtarlar ile buluştu. 16 Nisan’daki halk oylaması hakkında konuşan Gündoğdu “Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi sayesinde Türkiye prangalarından kurtulacak. Biz 14 yıldır iktidardayız. Geçtiğimiz günlerde büyüme rakamları açıklandı. Türkiye, FETÖ’ye, DEAŞ’a, PKK’ya, Gezicilere, Suriye’deki krize ve tüm dış mihrakların oyunlarına rağmen 2016 yılında 2,9 büyüme kaydetti. Küresel ekonomik krizin hakim olduğu bu dönemde böyle bir büyüme rakamı çok önemli. 16 Nisan’da kabul edilecek sistemle birlikte Türkiye daha hızlı ve güçlü bir şekilde yoluna devam edecek. Ziyaretlerimde gördüm ki Gölköylü kardeşlerimiz de 16 Nisan’ın öneminin farkında.” dedi.

 

Kapı Kapı Ziyaret Etti

Toplantının ardından ilçede gerçekleştirdiği ziyaretlere devam eden Metin Gündoğdu, gece saatlerinde Özlü mahallesine giderek buradaki mahalle sakinleri ile buluştu. Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal Mert ve ilçe başkanı Enver Katırcı ile birlikte ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları mensuplarıyla da buluşan Gündoğdu, Güzelyurt, Aydoğan, Alanyurt, ve Damarlı Mahallelerinde esnafları ziyaret etti ve düzenlenen toplantılarda mahallilerle bir araya geldi.

3 (3) 4 (2)

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-