eskort samsun

ÜNYENETHABER

Ordu’nun Bir Parçası Olmaktan Gurur Duyuyorum

Ordu’nun Bir Parçası Olmaktan Gurur Duyuyorum
04 Nisan 2017 - 13:14

d

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu’nun il oluşunun yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Gündoğdu’nun mesajı şu şekilde;

Ordu Her Gün Büyüyor

“Türkiye’nin en nadide illerinden Ordu, Trabzon’a bağlı bir kaza iken 4 Nisan 1921 tarihinde çıkan kanunla il statüsü kazanmıştır. Doğal güzellikleri, tabii kaynakları, denizi, fındığı, balı, yaylaları ile dünyanın en güzide yerleşim alanlarından olan Ordumuz tipik Karadeniz yaşamının ve insanın mecz olduğu bir havzadır. Tarih sahnesinde yerini aldığı ilk günden beri büyümeye ve gelişmeye devam eden şehrimiz 2013 yılında onaylanan kanunla büyükşehir statüsüne kavuştu. 750 bin kişinin üzerinde olan nüfusumuzun yanı sıra başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan hemşehrilerimizle önemli bir nüfusa sahibiz. Ordu bugün hem sınırları içerinde hem de dışarıda önemli bir şekilde büyümeye devam etmektedir.”
Ordu’nun İl Oluşu Kutlu Olsun

“Karadeniz’in ve Anadolu’nun bir özeti olan Ordumuzun insanın samimiyeti, sıcaklığı ve vatan sevgisi örnek olacak niteliktedir. Her daim söylediğim gibi, bu aziz milletin ve Ordu’nun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Ordu, bugüne kadar bayrağımızın ve ezanımızın savunucusu oldu, bundan sonra da buna devam edecektir. Bu vesile ile tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum, hemşehrilerimizi saygıyla selamlıyorum. Ordumuzun il oluşunun 97 senesi kutlu olsun.”

15878787_10209849060856576_1436579668_n8

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-