eskort samsun

ÜNYENETHABER

Metin Gündoğdu’nun Gece Mesaisi

Metin Gündoğdu’nun Gece Mesaisi
11 Nisan 2017 - 15:55

442

Metin Gündoğdu’nun Gece Mesaisi

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, gece saat 02:00’de Altınordu sokaklarında bayrak asan gençleri ziyaret ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu programı için yapılan çalışmalara yardım etti.

 

Çaybaşı’nda Mahalle Mahalle Gezdi

Kritik halk oylamasına günler kala çalışmalarına hızla devam eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ilçe ilçe gezmeye devam ediyor. 13 Nisan’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı konuk edecek olan Ordu’da hummalı çalışmaları sürüyor. Gece 02:00’de Altınordu’da bayrak asan gençlere sürpriz yapan Metin Gündoğdu, yapılan çalışmalara yardım etti. Milletvekili Gündoğdu’yu karşısında gören gençler önce şaşırdı, sonra sevindi. Gençlerle sohbet eden Gündoğdu “Sizin yaşınızdayken ben de çok bayrak astım. STK faaliyetlerinde bulunduk. İnandığımız dava uğrunda çalıştık. Görüyorum ki sizlerde kutlu bir amaç uğrunda geceleri sokaklardasınız. Her birinizi yürekten kutlarım. Vakit uyuma vakti değildir. Memleketin refahı ve yavrularımızın yarınları için durmak yok yola devam.

 

Daha Çok Çalışmalıyız

Çalışmalarını Çaybaşı’nda sürdüren Metin Gündoğdu Emniyet Amiri Yusuf Yazıcı’yı ziyaret ederek polis haftasını kutladı. Ardından Çaybaşı kaymakamı Fatih İzmir’le birlikte polis halk elele yürüyüşüne katılan Gündoğdu ilçe sakinleri ile bir araya geldi. Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet Yanık ve İlçe Başkanı Hüseyin Coşkun ile birlikte İlküvez’de miting düzenleyen Gündoğdu, ilçe esnaflarını da ziyaret etti. Akşam saatlerinde gençlik kolları, kadın kolları, muhtarlar ve STK Temsilcileri ile bir araya gelen Gündoğdu “Halk oylamasına az bir süre kaldı. Önümüzdeki birkaç günü daha iyi kullanmalı, rehavete kapılmadan daha çok çalışmalıyız.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-