eskort samsun

ÜNYENETHABER

ERGÜN TAŞCI ORDU’DA GÖNÜLLERİ FETHETTİ

ERGÜN TAŞCI ORDU’DA GÖNÜLLERİ FETHETTİ
12 Nisan 2017 - 12:28

17883552_1646186698729956_6404363330797661481_n

Ordu Milletvekili Ergün Taşcı durmadan, yorulmadan Anayasa değişikliği halk oylaması çalışmalarına devam ediyor. Ordu’yu ve ilçelerini karış karış gezen Taşcı, Altınordu’da vatandaşlarla buluştu. Kadın, erkek, genç, yaşlı herkesin gönlünü alarak, ilgi göstererek vatandaşın takdirini toplayan milletvekili, Fidangör Caddesi’nindeki esnafları, seyyar satıcıları teker teker gezdi. Ardından yeni açılan Novoda Alışveriş Merkezi’ne geçen Taşcı, gençlerle çay sohbeti yaptı, vatandaşlarla sohbet etti ve alışveriş merkezi esnafına hayırlı olsun ziyaretlerinde bunundu.

İl düzeyinde görev yapan hemen her kamu kurum yöneticisini makamında ziyaret eden milletvekili, bir yandan kamu kuruluşlarının bölgedeki hizmetleri hakkında bilgi alırken, diğer taraftan kamuda aksayan konuları not etti.

Eğitime ayrı bir önem verdiği bilinen milletvekili Taşcı, Altaş Koleji ve diğer bazı kamu okullarını ziyaret ederek öğrencilerle eğlenceli dakikalar geçirdi. Ziyaret ettiği okullarda her sınıfa girerek derslere katıldı. Bazı sınıflarda da bizzat ders anlatan Taşcı, öğrencilerle halk oyunu oynadı, penaltı çekişti. “Gençlerimizin, çocuklarımızın gözlerindeki parıltıyı, karakterlerindeki olgunluğu gördükçe ne büyük bir millet olduğumuzu bir kez daha anlıyorum’ diyen Taşcı, ‘Bu yavrularımız gibi şimdi ben de çocuk olmayı çok isterdim. Artık çocuk olamasak da onlara hizmetle memur bir adam olmaktan dolayı Rabbime sonsuz hamd ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği’nde katıldığı toplantıda, yaklaşık 20 oda başkanı ile bir araya gelen milletvekili, “Milli sermayenin teminatı olan esnaf ve sanatkarlarımızı her türlü yan etkilerden, olumsuz durumlardan korumak öncelikli vazifelerimizdendir. Anayasa değişikliği ile esnaf ve sanatkarlarımıza dair hizmetlerimiz çok daha hızlı, çok daha etkin bir şekilde kendilerine ulaşacaktır.” dedi.

Geçtiğimiz aylarda Ordu’daki görevine başlayan İl Müftüsü Mürsel Öztürk’ü de makamında ziyaret eden Taşcı, “FETÖ gibi hain bir terör örgütünün yaşam alanı bulduğu bu topraklarda Diyanet İşleri Başkanlığı ve onun güzide mensuplarına her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.” diye konuştu.

Altınordu Ziraat Odası, Ordu Ticaret Borsası Birliği, Ordu Arı Yetiştiricileri Birliği, Ordu Organize Sanayi, İŞKUR İl Müdürlüğü, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Ordu Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Ordu Defterdarlığı, Milli Emlak Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi ve daha birçok kamu kuruluşunu ziyaret eden Taşcı, görev başında olan Emniyet Teşkilatı’na mensup polislerimizi de unutmadı.

Kontrol noktasında görev yapan polisleri ziyaret ederek kendilerine tatlı ikramında bulunan milletvekili Taşcı, “Polis candır, polis başımızın tacıdır. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin, ülkemizin huzur, güven ve istikrarının güvencesi Türk Polis Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize Allah’tan rahmet niyaz ediyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

 EDEEE

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-