eskort samsun

ÜNYENETHABER

ÜNYELİLER,ÜNYE’YE HİZMET EDENİ UNUTMADI

ÜNYELİLER,ÜNYE’YE HİZMET EDENİ UNUTMADI
20 Nisan 2017 - 4:27

a

 

Çakır Medya bünyesinde yer alan Ünyenethaber portalında 2679 kişiyle gerçekleştirilen Ünye Reisini seçiyor anketinde ,kullanılan oyların 1326 ‘sını alarak son 30 yılda Ünye’nin en başarılı ve sevilen Başkanı seçilen Ahmet Arpacıoğlu’na Çakır Medya Bürosunda okuyucularımız adına plaket taktim ettik.

2 Dönem Ünye Belediye Başkanlığı yapmış Ahmet Arpacıoğlu’na yapılan anket sonucu elde ettiği başarıyı ölümsüzleştirmek için Çakır Medya okuyucuları adına ,duayen gazeteci Ahmet Yenin tarafından plaketi taktim edildi.

PLAKET TAKTİMİ YENİN’DEN

Plaket taktim töreninde konuşma yapan ,Ahmet YENİN “Bugün büyük bir memnuniyetle, ilçemizde 2 dönem üst üste Belediye Başkanlığı yapmış Ahmet ARPACIOĞLU Beyefendiye Çakır Medya grubu tarafından yapılan anket sonucu en fazla oy aldığı için kendisine plaket vermekten mutluluk duyuyorum”dedi.

BU GÜNLER GELİP GEÇİCİDİR ASIL OLAN ÜNYE’DİR

Çakır Medya okuyucularının oyları ile Ünye’nin Reis beyi seçilen Ahmet ARPACIOĞLU ise kameralarımıza şöyle konuştu,

ÜNYE’DE son yıllarda medyacılık alanında ilkleri başaran değerli Çakır Medya grubu adına Sayın Cihan ÇAKIR’a Ünye için yapaatığı faaliyetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Ünye hizmet edeni Ünye’nin unutmadığını her konumuzda ifade ediyoruz. Bunu somut bir şekilde ortaya koydukları için tüm Ünye’li hemşerilerime teşekkür ediyorum.

Belediye ve İlçe Başkanlığı döneminde birçok plaketler aldım ama bu plaketin yeri benim için çok farklı ve anlamlı. Ünye için hizmet yapıp ahirete intikal edenlere Allahtan rahmet diliyor, hayatta olanlara sağlıklı, huzurlu ömürler diliyorum.

Ünye’ye hizmet eden Milletvekili, muhtar, sivil toplum örgütleri, basın mensupları ve bütün emeği geçen dostlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Böyle bir anket hazırladıkları için fevkalade mutluyum.

İnsanlar eserleriyle mutludur. Biz Ünye’ye emeği geçmişlere teşekkür ederken, bundan sonrada hizmet edenlere de tavsiyemiz halk ile beraber olmalıdır. Ünyelilerin değerlerine sahip çıkmalarını ve saygılı olmalarını tavsiye ederim. Çünkü bu günler gelip geçicidir asıl olan Ünye’dir. Ünye’ye hizmet etmek bir şeref ve onur işidir. Bu inceliği için Sayın Cihan ÇAKIR’a teşekkür ederim.

Ayrıca muhtarlık emeği alanında emeği olan Ahmet YENİN abimizden bu plaketi almak beni ayrı bir onurlandırmıştır.

ÇAKIR ,”FARKINDALIK YARATMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Çakır Medya Genel Yayın Yönetmeni Cihan Çakır ise plaket taktim töreninde ,okuyucularımızın oyları ile son 30 yıldaki 6 Belediye Başkanı arasından açık ara en sevilen ve başaralı Başkan seçilen Ahmet Arpacıoğlu’nu kutluyoruz. Aslında bu sonuç bizi şaşırtmadı,kendisi Ünye’ye iz bırakan çalışmalarda bulunmuş bir Belediye Başkanı olmasının yanında sevilen bir Reis Bey portresi zaten çiziyordu.Ayrıca şuan burada bulunarak bu güzel anı bizle paylaşan değerli büyüğümüz Ahmet Yenin’e de teşekkür ederiz bizleri yalnız bırakmadığı için dedi.

dddddd

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-