Samsun’dan Ordu istikametine giden Muhammet M. yönetimindeki otomobilin, Ünye Devlet Hastanesi mevkisinde yolun karşısına geçmeye çalıştığı sırada çarptığı ve hayatını kaybettiği Remziye Mutlu (75) toprağa verildi.
Ünye’nin Tekkiraz Mahallesi Sırma Mevkii’ndeki evinde helallik alındıktan sonra Remziye Mutlu’nun cenazesi Tekkiraz Sırma Camii’ne getirildi. Öğle namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından aynı mahallede aile kabristanlığına defnedildi.
Merhum Gazi Mehmet Mutlu’nun eşi, 1993 yılında şehit olan Cemal Mutlu ile Ali Kemal ve Yüksel Mutlu kardeşlerin annesi Remziye Mutlu’nun cenazesine Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Binbaşı Ahmet Koçdemir, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akar, eski Tekkiraz Belediye Başkanı Necdet Yılmaz ve aile yakınları katıldı.