eskort samsun

ÜNYENETHABER

MANTAR’dan Kahramankazan İlçe Kütüphanesine Ahşap Dolap Bağışı

MANTAR’dan Kahramankazan İlçe Kütüphanesine Ahşap Dolap Bağışı
17 Nisan 2017 - 13:20

df

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında çalışan, Uluslararası Barış Ve dostluk Derneği Kamu politikaları Başkanı, Yeni Dünya Vakfı Üyeliği ve önde gelen Karadeniz derneklerinde temsilcilik görevlerinde bulunan değerli hemşerimiz Emrullah MANTAR  memleketimize Yaptığı Kitap kampanyasından sonra  bu seferde  Ankara’ nın  Kahramankazan ilçesine Kütüphane  bağışı yaparak büyük  takdir topladı.

Hemşerimiz Emrullah Mantar 15 Temmuz da bu ülkeye karşı yapılmış en büyük ihanet hareketine durduran önleyen ve göğsünü siper eden ve bu uğurda gaziler ve şehitler veren Kahramankazan’ ı unutmadı.

Bu fedakar ilçemizin insanlarına bir nebzede olsa şükranlarını sunmak için Kahramankazan’ a Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın desteğiyle 14 ADET  ahşap dolap bağışlanmasına öncülük etti.

Hemşerimizin yaptığı bu vefakar ve özverili davranıştan dolayı kendisini kutluyor bu anlamlı kampanya vesilesiyle kahramankazan halkına gösterdikleri bu cesaretli  ve  cansiparane duruşları için şükran ve saygılarımızı sunuyoruz.

Tarih; ülkemize yapılan bu hain ve zorbalığa karşı,  Kahramankazan ilçemiz halkının dik duruşunu asla unutmayacaktır.

dddddd

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-