eskort samsun

ÜNYENETHABER

ERGÜN TAŞCI: MİLETİMİZ GELECEĞİNE SAHİP ÇIKMIŞTIR

ERGÜN TAŞCI: MİLETİMİZ GELECEĞİNE SAHİP ÇIKMIŞTIR
17 Nisan 2017 - 22:10

thumbnail_IMG_3762

Anayasa değişikliği halk oylaması kapsamında yoğun bir propaganda dönemi geçiren Ordu Milletvekili Ergün Taşcı, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin halk tarafından kabul edilmesinin ardından bir teşekkür mesajı yayımladı.

16 Nisan tarihi itibariyle milletin tarihe önemli bir not düştüğünü, milletin bir kez daha tüm feraseti ile çok müstesna ve çok önemli bir değişikliğe imza attığını ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni onaylayarak, kabulünden yana irade beyan ettiğini söyleyen Taşcı, ‘Öncelikle oyunun rengi ne olursa olsun sandık başına giderek iradesine sahip çıkan milletimizin her bir ferdine şükranlarımı sunuyorum. Bu oyların hepsi bizim için değerlidir ve kıymetlidir.’ dedi.

Bugün yönetim sistemi üzerinde bir değişim, dönüşüm kararı verildiğini ve bu kararın her alanda güçlü Türkiye’nin habercisi olduğunu ifade eden Taşcı, ‘Milletimizin bu kararı ile Türkiye Allah’ın izniyle önüne çıkan her türlü sorunu, sıkıntıyı ve krizi artık hızla aşacak, yarınlara güvenle ve huzurla bakabilecektir. Milletimiz bize yeni ve büyük bir vazife yüklemiş, önümüze yeni bir hedef koymuştur. Bize yeni bir istikamet çizmiştir. Biz de bu istikamet üzere durmadan, duraksamadan her zamankinden daha fazla çalışacak, her zamankinden daha fazla gayret sarf edeceğiz. Yarından itibaren ülkemizi gereksiz tartışmalarla yormak yerine hepimiz bu hedefe odaklanacağız. Tüm bu çabamız esnasında milletimizin bize yüklemiş olduğu sorumluluk bilinci ile hareket edeceğiz. Ülkemizi 15 yılda 3 kat büyüttüysek, artık 6 kat büyütmenin gayreti içerisinde olacağız. 15 yılda başardıklarımızı artık çok daha kısa sürede başaracağız. Türkiye’nin hızına hız, gücüne güç katacağız.

Önümüzde yepyeni bir dönem vardır. Önümüzde uzun ve istikrarlı bir yol vardır. Bu nedenle yapılması gereken çok iş vardır. Yeni projeler, yeni atılımlar, yeni yatırımlar bizi beklemektedir. 15 yılda hep olduğu gibi bizler, millet için var olacak, millet için çalışacağız.’ diyerek sözlerine devam etti.

Bu güzel tablodan dolayı Rabbime hamd ediyor, aziz ve necip milletime teşekkürü bir borç biliyorum diyen Taşcı sözlerini şöyle tamamladı: ‘Bu duygu ve düşüncelerle, oyunun rengi ne olursa olsun Ordu’lu hemşehrimizin her birine ve bilhassa Ordu’da her defasında teveccühlerini bizden esirgemeyen ve bu halkoylamasında tercihlerini ‘evet’ten yana kullanan tüm seçmenlerimize şükranlarımı sunuyorum. Uzun süren halkoylaması kampanyasında görevlerini hakkıyla yerine getiren, gece gündüz demeden çalışan, canla başla bu başarıya katkı sağlayan Ak Parti İl ve İlçe Teşkilatlarının değerli başkan ve yönetim kurulu üyelerine, kıymetli Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Üyelerine, il ve ilçelerimizde görev alan Kadın Kolları Başkan ve Yönetim kurulu üyelerine, bu davanın en dinamik parçası olan Gençlik Kollarında görev alan her kademedeki gençlerimize, mahalle başkanlarımıza, sandık kurulu üyelerimize ve bu süreçte baraber mesai harcadığımız milletvekili arkadaşlarımın her birine ayrı ayır teşekkür ediyor, başarılarından dolayı kendilerini kutluyorum. Teşkilatımız bünyesinde olsun ya da olmasın vatanın bekası, milletin huzuru ve ülkenin geleceğini her şeyin üstünde tutan isimsiz kahramanları, STK’ların değerli temsilcilerini ve bu yolda baştan beri bize destek veren Milliyetçi Hareket Partisi’nin değerli yöneticileri ve gönüldaşlarını bütün kalbimle selamlıyor, kendilerine teşekkürü bir borç biliyorum.

Rabbim bu milleti, bu ülkeyi ilelebet korusun ve muhafaza etsin.

Teşekkürler Ordu. Teşekkürler Türkiye.’

dddddd

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-