eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKAN ENGİN TEKİNTAŞ “EN ÖNEMLİ BİLGİ HAZİNESİ KİTAPTIR”

BAŞKAN ENGİN TEKİNTAŞ “EN ÖNEMLİ BİLGİ HAZİNESİ KİTAPTIR”
19 Nisan 2017 - 17:57

ew

Altınordu Belediyesi, Altınordu ilçe Halk Kütüphanesine kitap desteğinde bulundu.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve İl Kültür Turizm Müdürü Uğur Toparlak ile birlikte Altınordu ilçe Halk Kütüphanesine ziyaret ederek Belediye tarafından alımı gerçekleştirilen 625 kitabı kütüphane yetkililerine teslim etti.

Eğitim ve öğretimin Altınordu da en güzel şekilde yapılabilmesi için belediyenin imkanları ölçüsünde eğitim kurumlarına önemli destekler verdiklerini ve bu desteğe bundan sonra da devam edeceklerini belirten Başkan Engin Tekintaş“Altınordu Belediyesi olarak eğitim yuvalarına desteğimiz devam ediyor. Bunun bir örneğini de bugün Altınordu ilçe halk kütüphanemize yaptığımız 625 adet farklı türden kitaplar ile  devam ettiriyoruz. 7’den 70’e her kesin rahatlıkla ulaşabileceği kitapları bugün kütüphane yetkililerine teslim ediyoruz. Bu bizim için bir başlangıç değil, ilk günden itibaren belediye olarak hassas olduğumuz bir anlayışın devamıdır.Biliyoruz ki; Bilgiye ulaşmanın en kolay yolu kitaptır, bizde bu ölçüde elimizden geldiğince Altınordulu hemşehrilerimizi kitaplarla buluşturmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Altınordu Belediyesi tarafından verilen desteğin yeni olmadığını ifade eden Kültür Turizm İl Müdürü Uğur Toparlak ise; “Öncelikle Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Engin Tekintaş’a ve ekibine teşekkür ediyorum. Bizlere sadece belirli günlerde değil her zaman her konuda destek oldular bundan sonra da inanıyorum ki destek olacaklar. Bugün Altınordu İlçe Halk Kütüphanemize yaptıkları bu anlamlı bağış ve destek de bunun bir göstergesidir.Çalışma arkadaşlarım ve şahsım adına Başkanımız Engin Tekintaş’a çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kitapların teslimin ardından Başkan Engin Tekintaş, Kütüphanede bulunan öğrenciler ile sohbet etti.

dddddd

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-