Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında çalışan, Uluslararası Barış Ve dostluk Derneği Kamu politikaları Başkanı, Yeni Dünya Vakfı Üyeliği ve önde gelen Karadeniz derneklerinde temsilcilik görevlerinde bulunan değerli hemşerimiz Emrullah MANTAR Ankara’ nın KahramanKazan ilçesine Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ nın katkılarıyla kendi yaptığı organizasyonda Kütüphane bağışı yanında okullara ve Camilere gönderilmek üzere bir kamyon Araç-gereç yardımında bulundu.