eskort samsun

ÜNYENETHABER

Yetkin Esen’den Veda Ziyareti

Yetkin Esen’den Veda Ziyareti
20 Nisan 2017 - 17:03

khk

Ünye 2004 yılından bu yana İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevini yürüten Yetkin Esen, Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Arazi Edindirme Şube Müdürlüğü görevine atandı.Yetkin Esen tayini sonrası Çakır Medya Genel Yayın Yönetmeni Cihan Çakır’a veda ziyaretinde bulundu.

Ünye’de İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevini yürüttüğü 13 yıl boyunca sosyal projelere imza atan ve Ünye Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarihinde ilk defa dalgıçlık kursu açan müdür olarak adından söz ettiren Yetkin Esen, yine Müdürlük olarak Ünye tarihinde ilk defa Avrupa Birliği projesi ile yurt dışına çiftçi götürerek çiftçilerin ufkunun açılmasında öncülük etmişti.

1967 Ünye Erenyurt doğumlu olan Yetkin Esen, ilkokul, ortaokul ve lise eğitiminin ardından 19 Mayıs Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Fakültesini bitirdi. Üniversite eğitiminin ardından yine 19 Mayıs Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimini tamamlayan Esen, Ziraat Yüksek Mühendisi olarak 2000 yılında Ünye’de göreve başladı. 2003-2004 yıllarında İkizce İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevini yürüten Esen 2004 yılında Ünye ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü olarak göreve başladı

Ziyarette konuşan Ünye ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Yetkin Esen ,”Ünye’ye ilk olarak 2003 yılında mühendis olarak geldim. 6 ay çalıştıktan sonra İkizce ilçesine Müdür olarak geçtim. İkizce’de yaklaşık 14 ay kadar çalıştım 2004 yılında da Ünye’ye tekrar İlçe Tarım Müdürü olarak geldim. 2104 yılından şuana kadar da Ünye İlçe Tarım Müdürü olarak görev yapmaktaydım.

Şuanda Samsun İl Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğüne Arazi Edindirme Şube Müdürü olarak tayinim çıktı. Allah izin verirse memlekete orada hizmet edeceğiz ”dedi.

Yetkin Esen’in Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Arazi Edindirme Şube Müdürlüğü görevine atanmasının ardından Ünye İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine Ziraat Mühendisi olarak görev yapan Ferda Yıldırım görevlendirildi.

Çakır Medya Genel Yayın Yönetmeni Cihan Çakır’da müdür Esen’e Ünye’ye vermiş olduğu hizmetlerden dolay teşekkür ederken,yeni görevinde kendisine başarılar diledi

dddddd

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-