eskort samsun

ÜNYENETHABER

Trabzon Valisi Yavuz’dan, Vali Balkanlıoğlu’na Nezaket Ziyareti

Trabzon Valisi Yavuz’dan, Vali Balkanlıoğlu’na Nezaket Ziyareti
21 Nisan 2017 - 15:04

r

Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Vali İrfan Balkanlıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Ordulu olan Trabzon Vali Yardımcısı Şükrü Kara’nın babasının vefatı dolayısıyla cenaze törenine katılmak için Ordu’da bulunduğunu söyleyen Trabzon Valisi Yücel Yavuz, “Ordu’ya gelmişken Sayın Valimiz İrfan Balkanlıoğlu’nu da ziyaret etmek istedim. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Trabzon Valisi Yücel Yavuz’a nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Vali Balkanlıoğlu, “Trabzon Vali Yardımcısı Şükrü Kara, Korgan İlçemizden. Babası Hidayet Kara’nın hak’kın rahmetine kavuşması nedeniyle bugün cenaze töreni yapılacak. Kendisine ve ailesine sabırlar diliyoruz” dedi.

Vali İrfan Balkanlıoğlu, “Trabzon Valisi Sayın Yücel Yavuz cenaze törenine katılmak üzere ilimizde bulunuyor. Bu kapsamda Valiliğimize gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğumu ifade etmek isterim” şeklinde konuştu.

Trabzon Valisi Yücel Yavuz ile bir süre sohbet eden Vali Balkanlıoğlu, cenaze törenine katılmak üzere Valilikten ayrılarak Korgan İlçesine hareket etti ve Korgan İlçesi Çamlı mahallesinde düzenlenen Trabzon Vali Yardımcısı Şükrü Kara’nın babası Hidayet Kara’nın cenaze törenine katıldılar.

Trabzon Vali Yardımcısı Şükrü Kara’nın babası Hidayet Kara, Cuma namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası Çamlı mahallesindeki aile kabristanlığına defnedildi.

Vali İrfan  Balkanlıoğlu, Trabzon Valisi Yücel Yavuz ile birlikte Trabzon  Vali Yardımcısı  Şükrü Kara ve ailesine taziyelerini iletti.

dddddd

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-