Türkiye’de Yunus Emre’nin türbesi bulunan illere “Biz ve Yaban Yunus’ta Tamam” projesiyle gezi programı düzenleyen Ünye Yunus Emre Dernegi’nin Bursa programı sırasında Şırnak’dan gelen acı haber kafiledeki herkesi üzdü.
Şehidin Ünye’deki ebediyete uğurlama programına katılamayan kafile, şehidi Bursa’da andı. Ünye Şeyh Yunus Emre Camii imam hatibi Harun Karagöz’ün Aşr-ı ile yapılan duada başta Ünyeli Şehit İslam Çubuk olmak üzere tüm şehitler için dua edildi.
Kafile Başkanı ve Dernek Başkanı Yaşar Argan”şehidimize rahmet diliyoruz, terörü ve yandaşlarını lanetliyoruz” dedi.