eskort samsun

ÜNYENETHABER

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  mesajı
23 Nisan 2017 - 1:47

tsc21_09_2015(1)

AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşcı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Dünya çocuklarının ortak bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı aynı zamanda milletimizin egemenliğin adıdır diyen Taşcı, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun ve milli egemenliğimizin bütün dünyaya ilan edilişinin 97. yıldönümü olan bu gün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve milletimizin çocuklara verdiği değerin ve duyduğu güvenin en büyük göstergesidir. Çocuk demek barış demektir, aydınlık demektir, gelecek demektir.

İnanıyoruz ki, Türkiye’nin ve dünyanın geleceği çocuklarımızın elinde şekillenecektir.

Çocuklarımız sadece ülkemizde değil, tüm dünyada insanların barış içinde yaşayacakları bir ortamın oluşmasına katkıda bulunacaklar, barış içinde bir dünyanın kurulmasında önemli roller üstleneceklerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, milli mücadeleye emeği geçen tüm kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anıyor, bugüne anlam katan geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın ve tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularla kutluyorum.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-