Kısa zaman önce Ünye Kaymakamlığına atanan Ümit Hüseyin Güney, bugün Chp İlçe Başkanlığına iade-i ziyaretinde bulundu.
Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ve siyasi parti temsilcileri Ünye hakkında fikir alışverişinde bulundular.
Chp Partisi İlçe Teşkilatından gerçekleştirdiği ziyaretlerde konuşma yapan Kaymakam Güney;
Ünye için yapılan hizmetlerin ve yatırımların daha hızlı ve daha güzel bir şekilde gerçekleşmesi için iktidar partisinin yönetimiyle ve diğer parti temsilcileri ile bir araya gelerek istişareler yapmamız gerekiyor.Bugün hangi parti olursa olsun ilçemizde uyumlu bir şekilde çalışırsak hizmetlerimiz daha hızlı ve daha kolay şekilde gerçekleşir.
Biz buradan ayrılırken arkamızdan, “Bu kaymakam adam gibi adamdı” dedirtmek istiyoruz. Herkesin ayrı siyasi fikri olabilir ama adalet mülkün temelidir. Bizler kendi siyasi fikirlerimiz, tercihlerimiz bir tarafa hizmet verirken toplumun her türlü siyasi yelpazesini kucaklayacak şekilde kimseyle kimseyi takıştırmadan, haklıyla haksızı ayırarak, hukuk çerçevesinde görevimizi yerine getirme noktasında bir çaba sarf ediyoruz. “ dedi.