Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin GÜNEY Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif ERGÜN ve yönetimine iadei ziyarette bulundu.
AK Parti Ünye ilçe teşkilatını ziyaret eden GÜNEY , İlçe başkanı Arif ERGÜN ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
Samimi bir ortamda gerçekleşen Kaymakam GÜNEY’in ziyaretinde ilçenin genel durumu hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. İlçe başkanı Arif ERGÜN ilçenin sorunları ve çözüm yolları hakkında Kaymakam GÜNEY’e bilgi verdi.
Kaymakam Ümit Hüseyin GÜNEY’in ziyaretini değerlendiren Ak Parti İlçe başkanı Arif ERGÜN, Ziyaretten çok memnun olduklarını dile getirdi. ERGÜN “Sayın Kaymakamımızla ilçe başkanı olarak zaten diyaloglarımız samimi bir çerçevede devam etmektedir. Ünye’nin birçok sorununu takip ediyoruz. Önerilerimizi anlattık. Güzel bir istişare oldu dedi.