eskort samsun

ÜNYENETHABER

ALTINORDU’YA YAŞLI YAŞAM MERKEZİ YAPILACAK

ALTINORDU’YA YAŞLI YAŞAM MERKEZİ YAPILACAK
25 Nisan 2017 - 12:40

as

Altınordu Belediyesi Ordu’da yine bir ilke imza atıyor. “Altınordu Belediyesi Yaşlı Yaşam Merkezi” projesi hayata geçiriliyor.

Sosyal Belediyecilik anlayışını en güzel şekilde yansıtmaya devam eden Altınordu Belediyesi, yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. Cumhuriyet Mahallesi 1331 sokakta 1100 metre kapalı alana yapılacak olan ““Altınordu Belediyesi Yaşlı Yaşam Merkezi” çalışmalarına başlandı.

“2017 YILI İÇERİSİNDE BİTİRİLECEK”

İçerisinde fitness ve plates salonu, dinlenme terası, 1 Adet Okuma Odası, 2 Adet çok amaçlı salon, kafeterya, evde bakım hizmeti, psikolijik destek odası, Mesleki el becerisi odası ve hobi bahçelerinden oluşacak olan tesisin 2017 yılı içerisinde bitirileceğini ifade eden Başkan Engin Tekintaş, “Altınordu Belediyesi olarak projelerimizi tek tek hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 30 Mart 2014 Seçimlerinde  milletimize söz verdiğimiz projelerimizi ilçemize kazandırmaya devam ediyoruz” dedi..

 “EV KONFORUNDA BİR MEKAN OLACAK”

Yaşlı Yaşam Merkezi’ni normal birer oda şeklinde düşünmediklerini, yaşlı vatandaşlara ev sıcaklığını aratmayacak bir projeyi hayata geçirmek istediklerini vurgulayan Tekintaş, “ Ev konforunda yaşam alanı oluşturmak için yola çıktık, amacımız, bakıma muhtaç vatandaşlarımızı birbirlerinden fark gözetmeden ağırlamak, korumak tedavi etmek ve yaşlılık dönemlerini mutlu geçirmelerini sağlamaktır.Yapacağımız tesisin en büyük avantajı ise yapılan tüm hizmetlerin ücretsiz olmasıdır” şeklinde konuştu.

“ALTINODU’NUN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYORUZ”

Ordu’nun kalbi olan Altınordu ilçesin de yapılan ve yapılacak olan projeler ile şehrin çehresinin değiştiğini vurgulayan Başkan Engin Tekintaş “ Ordu Büyükşehir Belediyemiz ile uyum içinde geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. İlçemizde yapılan çalışmalar ve yapılacak olan çalışmalar ortada, hedefimiz şehrimizi yaşanabilir bir kent haline getirmek. Bunun için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Hedefimiz sadece günü kurtarmak değil, şehrimizin geleceğini inşa etmek”diye konuştu.

dddddd2

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-