Küçüklerin 23 Nisan Coşkusu
Ünye Kaymakamlığı, Sabancı Çocuk Yuvası Çocuk ve Sevgi evlerinde 23 Nisan Çocuk Şenliği düzenledi.
Sabancı Çocuk Yuvası Çocuk ve Sevgi Evlerinin bahçesinde düzenlenen şenliğe, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ve Eşi Arzu Güney, Ak Parti İlçe Başkanı Arif Ergün, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akar, Sabancı Çocuk Yuvası Müdürü Aybüke İnal KARAOĞLAN ve sivil toplum kadın kuruluşu temsilcileri katıldı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, Ünye Kaymakamlığı’nın düzenlediği “23 Nisan Çocuk Şenliği” etkinliklerinde, yuva çocukları birbirinden güzel yarışmalarla, palyaço gösterileriyle ve çocuk oyunlarıyla doyasıya eğlendi.