eskort samsun

ÜNYENETHABER

Karla Mücadele Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Karla Mücadele Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor
19 Şubat 2015 - 16:19

ÜNYE BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR

10592779_1589145951300728_161428491931835231_n

Ünye Belediyesi karla mücadele ekipleri yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı nedeniyle kapanan yolları açma çalışmalarını Sabahın erken saatlerinde başlamıştır. Ekipleri ayrıca, yolların buzlanmasına bağlı meydana gelebilecek kazaların önüne geçmek için tuzlama çalışması yapıyor. Tekkiraz Yolunu Sabahın Erken Saatlerinde çalışmaya başlayan karla mücadele ekipleri kapalı yol bırakmamak şartıyla bütün kapalı yolları açmıştır.

Karla Mücadele ekipleri kar nedeniyle yolların kapanması yüzünden sağlık birimlerine ulaşamayan hastalara da yardım ediyor. Yeşilkent’ de karda mahsur kalan bir hastanın imdadına da ekipler yetişti. Yeşilkent’de hastalanan bir vatandaşı almak için giden ambulansın, yolun kar yağışından ulaşıma kapanması nedeniyle yolda kalması üzerine Ünye Belediyesi karla mücadele ekipleri ambulansın yolunu açarak, hastaya ulaşılmasını sağladı. Ekipler kar temizleme araçlarıyla bulunduğu yerden alarak, sağlık birimlerine ulaştırdı. Ünye Belediyesi Karla Mücadele ekipleri bir taraftan karla kaplı yolları açma çalışmaları yürütürken bir taraftan da yolda mahsur kalan vatandaşların imdadına yetişiyor.

Memur kent yolunu açmaya giden ekipler, yolun kenarında kanala uçan bir aracı çekerek, çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor..

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-