eskort samsun

ÜNYENETHABER

Açılış 1 Nisan’da…Video Haber

Açılış 1 Nisan’da…Video Haber
25 Şubat 2015 - 9:49

Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde Başkan Çamyar Çalışmaları İnceledi

BLD_7584

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar,Ak Parti İlçe Başkanı Arif Ergün, Belediye Başkan Yardımcıları Birim Müdürleriyle beraber Ordu Büyükşehir Belediyesine devrolan, sonrasında ise Büyükşehir Belediye Meclisi kararı ile tekrar ücretsiz bir şekilde Ünye Belediyesine devredilen ve Ünye Belediyesi tarafından tadilat dolayısıyla kapanan Atatürk Parkı sosyal tesisindeki çalışmaları yerinde incelediler.

Mutfak kısmının yetersiz ve ihtiyaca cevap vermediğini bu yüzden öncelikle mutfak bölümünde çalışmaların yürütüldüğünü dile getiren Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar; çalışmaların 1 Nisan tarihine kadar biterek Sosyal Tesisin tekrar hizmete açılacağını söyledi.

Atatürk Parkı Sosyal Tesisinin turizm sezonuna yetişeceğini dile getiren Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar; “Büyükşehir yasası ile meclis kararı ile Büyükşehir Belediyesine Devredilmiş olan alan, geçtiğimiz ayki Büyükşehir Belediye meclis toplantısında bedelsiz kullanım hakkı 25 yıllığına tekrar Ünye Belediyesine devredilmişti. Bu kapsamda Atatürk Parkı sosyal tesisinde tespit ettiğimiz eksiklikleri, tekrar yaşamamak adına Ünyeli hemşerilerimize ve tüm bölgeye daha nitelikle hizmet verebilmek için bazı değişiklikler yapmamız gerekiyordu. Yeni bir bina olmasına rağmen projeye çok fazla riayet edilmediği için özellikle mutfak bölümünde sorun yaşanıyordu. Mutfakla ilgili çalışmayı ilgili müdürlüğümüz yapmak suretiyle gerekli çalışmayı başlattık. İnşallah Atatürk Parkı Sosyal tesisimiz yep yeni menü ve ustaları ile 1 Nisan’a kadar yetiştireceğiz. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyemizin Sosyal tesislerde uyguladığı menü modelini hayata geçirmek suretiyle, içinde Karadeniz ve Ünye’ye ait yemeklerin ve balık çeşitlerinin de olduğu menüyü hayata geçireceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-