eskort samsun

ÜNYENETHABER

Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk ister

Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk ister
09 Ocak 2015 - 13:30

Vali İrfan BALKANLIOĞLU’nun;10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen, zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır.

Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, ilkeli yayıncılık anlayışıyla olayları tarafsız bir şekilde halka aktararak vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.

Gazete ve dergilerimizin, yerel televizyonlarımızın, radyolarımızın, internet yayıncılarının dizgicisinden muhabirine, köşe yazarından dağıtıcısına, program yapımcısından tasarımcısına dek tüm basın çalışanlarımızın, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimindeki paylarının artarak devam edeceğine inanıyorum.

 Her şartta mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini büyük bir özveriyle yerine getirerek, ilimizin kalkınmışlık düzeyine ve tanıtımına büyük katkı sağlayan ve kamu hizmetlerinin yürütümünde önemli katkıları olan tüm basın mensuplarımızın  “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, aileleriyle birlikte daha nice senelere sağlık, mutluluk ve başarılarla erişmelerini dilerim.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-