Zennure&Mutlu ÜTÜ ve Hatice&Mehmet Güneş Ailelerinin Biricik evlatları,TUBA&ALİ dünya evine girdiler.24 Nisan pazar günü Halil Efendi Sosyal Tesislerinde gerçekleşen davetle hayatlarını birleştiren yeni evli çifttin mutlulukları görülmeye değerdi.
Ünye İtfaiye Grup Amiri Ali Güneş ve Tuba Ütü’nün düğün merasimlerinde Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar nikâh akitlerini gerçekleştirirken.Çifttin Şahitliğini Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Çöpoğlu ,Oski Genel Müdürü Fatih Yürük ve Ünye ilçe Milli Eğitim Müdürü Musa Erdem yaptı.
Davete Aile yakınları,hısım ,akraba,iş arkadaşları ve siyasiler katıldı.Çiftin mutlu anlarını paylaşmak için davete katılan misafirler yeni evli çifte mutluluklar dilediler.Tuba ve Ali çifti düğün merasimine katılan dostlarına ,bu mutlu günde yanlarında olduklarından dolayı teşekkür ettiler.
Bizde Çakır Medya ailesi olarak gelin ve damada bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz…